فروش به معنای اتمام یک فرآیند نیست بلکه شروع یک تعهد است.

اداره فروش شرکت صنایع سرما آفرین ایران ، با داشتن پرسنلی متخصص و با تجربه در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع افتخار دارد یاری رسان مشتریان خود باشد.

همکاران ما در اداره فروش با اعلام نیاز دستگاه از جانب مشتری ، نسبت به بررسی درخواست اقدام نموده و بر اساس استانداردهای بین المللی و مطابق با دستورالعملهای Carrier و با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و میزان برودت مورد نیاز مشتری ، محل نصب دستگاه ، توان موجود و سایر پارامتر های تاثیر گذار ، نسبت به انتخاب دستگاه مناسب اقدام می نمایند.

محاسباتی که مهندسین اداره فروش برای انتخاب دستگاه ها انجام می دهند از طریق نرم افزار های تخصصی این صنعت مانند HAP,CADMEP,REVITMEP,PIPE SIZER,DUCT SIZER,PSYCHOMETRIC,ASPEN,COIL SETUP, USA COIL, … استفاده نموده و خروجی همه نرم افزار ها به عنوان مستندات انتخاب محصول در اختیار مشتری قرار می گیرد.

شرکت صنایع سرما آفرین ایران ، تا کنون پاسخگوی طیف وسیعی از مشتریان با گروه های مختلف صنعت و گستردگی مصارف بوده است . ما مفتخریم طی ۵۰ سال ارائه خدمت و حضور در بازار صنعت تهویه مطبوع ایران ، حضوری قدرتمند در بزرگترین پروژه های کشور داشته و تاکنون توانسته ایم با تلاش و دقت و مسئولیت پذیری در ارائه پیشنهادات کاربردی و راه حلهای هوشمندانه مسائل و مشکلات صنایع گوناگون را در بخش تهویه مرتفع نماییم. ما در اداره فروش خود را متعهد به پاسخگویی و مسئولیت پذیری می دانیم.

هدف همه همکاران ما در اداره فروش صنایع سرما آفرین ایران ، ارائه یک کالاو محصول نیست ، بلکه ما به مشتریان خود ارزش و آسودگی خیال را برای یک عمر استفاده از محصولی با کیفیت ، دقیق و شایسته را تقدیم می نماییم.

فهرست